Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Şirket haberleri
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerCopeland Scroll Kompresör

ZF15KQE-TFD-551 AC Güç 5HP Copeland Scroll Kompresör

Çin Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Bu yıl 1 Ağustos'ta ofisinizi ve fabrikanızı ziyaret ettikten sonra, şirketinizle işbirliği yapmaya daha çok güveniyoruz. İlerleyen aşamada kentimizde iki veya üç deniz ürünü soğuk hava deposu inşa etmeyi planlıyoruz. Bu sipariş, işletme yöneticinizle iyi anlaşılacaktır.

—— Benet Soğutma Ltd

Temmuz ayında satın alınan Danfoss kompresörünü aldık. Paket güzel ve kalitesi mükemmel. Bir sonraki siparişte tüfekle işbirliği yapacağız.

—— Mr.Rosalind

Şirketinizin servisi sıcak, özellikle Bayan Liana. Bu sefer onunla işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz ve teklifler hızlı, ürünler yakında alınıyor ve kalitesi iyi. Şirketinizle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyorum.

—— Mr.Mike Smith

Bu yıl mayıs ayında şirketinizde bir bizer su soğutma ünitesi sipariş ettik. İki aylık kurulumdan sonra müşteri iyi çalıştığını bildirdi. Ekim ayında beş birim sipariş vermeye devam etmeyi planlıyoruz.

—— Arianto Gunawan

Temmuz ayında şirketinizden 5 Bitzer Kompresörü satın aldık ve iyi kullandık. Bu kez, bir tane de tahıl kompresörü almak istiyoruz.

—— Bayan Jane Smith

2013'ten bu yana şirketinizden 10 adet soğutma parçası sipariş ettim ve daha sonra tüm seri ZB serisi kompresörü sipariş ettim.

—— Nisan ayı

Şirketinizle işbirliği yapmaktan çok mutluyum. Özellikle, Bayan Liana Wu ve takip hizmetleri ile iletişim kurmak çok rahat, umarım işbirliğine devam edeceğim.

—— CHESS KÜRESEL LTD

Ben sohbet şimdi

ZF15KQE-TFD-551 AC Güç 5HP Copeland Scroll Kompresör

ZF15KQE-TFD-551 AC Power 5HP Copeland Scroll Compressor
ZF15KQE-TFD-551 AC Power 5HP Copeland Scroll Compressor ZF15KQE-TFD-551 AC Power 5HP Copeland Scroll Compressor ZF15KQE-TFD-551 AC Power 5HP Copeland Scroll Compressor ZF15KQE-TFD-551 AC Power 5HP Copeland Scroll Compressor ZF15KQE-TFD-551 AC Power 5HP Copeland Scroll Compressor

Büyük resim :  ZF15KQE-TFD-551 AC Güç 5HP Copeland Scroll Kompresör

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Copeland
Sertifika: CE
Model numarası: ZF15KQE-TFD-551

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Discussed
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat Ahşap ambalaj.
Teslim süresi: 5-7 Çalışma Günleri
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: 10000000 adet / yıl
Detaylı ürün tanımı
Güç kaynağı: AC Gücü Soğutucu Akışkan Tipi: Freon
Beygir Gücü: 5HP paket: 16pcs / palet
16pcs / palet: 36kg Displacemen: 14.4m³ / saat
Vurgulamak:

scroll kompresör soğutma

,

copeland soğutma kompresörleri

 

Düşük Sıcaklık Copeland Scroll Kompresör ZF15KQE-TFD-551 Soğutma POE yağı için

 

Ürün Açıklaması:

 

Copeland Hemetic Scroll Soğutma Kompresörü (ZF Serisi)
 
Soğutucu akışkan: R404 / R22 50Hz
 
Düşük sıcaklık
 
2-15HP
 
Çoklu soğutucular için bir model R-404A, R-407A, R-134A belirli modeller ve R-22
 
Eksenel ve radyal kaydırma uyumluluğu sayesinde sıvı sızıntısına karşı yüksek tolerans
 
Büyük Çalışma zarfı ve 10 ° C'ye kadar düşük yoğuşma kapasitesi
 
Tahliye Sıcaklık Kontrol Valfi (DTC) ile kolay, verimli ve güvenilir sıvı enjeksiyonu
 
Copeland Scroll Digital® Teknolojisinin Kullanılabilirliği

 

model ZF15KQE-TFD-551
Uygulama Refrigeartion
Adedi 1 TAKıM
Brüt ağırlık 45kg
Brüt tahliye 40 * 40 * 70cm

 

 

 

ZF15KQE-TFD-551 AC Güç 5HP Copeland Scroll Kompresör 0

 

ZF15KQE-TFD-551 AC Güç 5HP Copeland Scroll Kompresör 1

 

Scroll Compressors in Refrigeration Building on the success of scroll compressors in the refrigeration market world-wide, Emerson Climate Technologies, Inc. includes the ZF*KVE family of high efficiency refrigeration scrolls with vapor injection dedicated to low temperature applications. Soğutmada Scroll Kompresörleri Dünya çapında soğutma pazarında scroll kompresörlerin başarısı üzerine inşa edilen Emerson Climate Technologies, Inc., düşük sıcaklık uygulamalarına adanmış buhar enjeksiyonlu ZF * KVE yüksek verimli soğutma scroll ailesini içerir. Vapor Injection Circuit for Low Temperature Applications The new scroll range includes 6 models from 4 to 15 HP and is designed to offer high efficiency levels at low evaporating temperatures with R404A and R507. Düşük Sıcaklık Uygulamaları için Buhar Enjeksiyon Devresi Yeni kaydırma aralığı 4 ila 15 HP arasında 6 model içerir ve R404A ve R507 ile düşük buharlaşma sıcaklıklarında yüksek verimlilik seviyeleri sunmak üzere tasarlanmıştır. It is the ideal choice for condensing units, parallel racks and distributed refrigeration systems. Yoğuşmalı üniteler, paralel raflar ve dağıtılmış soğutma sistemleri için ideal seçimdir. Copeland Scroll with Vapor Injection The ZF*KVE scroll compressor cycle is similar to a two-stage cycle with interstage cooling but with one single compressor. Buhar Enjeksiyonlu Copeland Scroll ZF * KVE scroll kompresör çevrimi, şehirlerarası soğutmalı iki aşamalı çevrime benzer, ancak tek bir kompresör ile. The high stage consists of extracting a portion of the condenser liquid and expanding it through an expansion valve into a heat exchanger acting as a subcooler. Yüksek aşama, kondenser sıvısının bir kısmının ekstrakte edilmesi ve bir genleşme valfı vasıtasıyla bir alt soğutucu olarak görev yapan bir ısı değiştiriciye genişletilmesinden oluşur. The superheated vapor is then injected into an intermediate port in the scroll compressor. Aşırı ısıtılmış buhar daha sonra scroll kompresördeki bir ara porta enjekte edilir. The additional subcooling increases evaporator capacity. İlave aşırı soğutma evaporatör kapasitesini arttırır.

 

ZF15KQE-TFD-551 AC Güç 5HP Copeland Scroll Kompresör 2

İletişim bilgileri
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Yvonne Yao

Tel: +8613380810213

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)